Flashdance

Autori: Tom Hedley, Robert Cary, Robbie Roth

Réžia: Stanislav Moša

 

Po úžasnom úspechu titulov Les Miserables, Chicago či Jekyll a Hyde prináša produkčná spoločnosť Istro Production na Slovensko ďalší zo série kultových muzikálov.

208_003Slávny americký hudobný film Flashdance sa vo svojej dobe stal skutočným diváckym megahitom, zarobil viac ako 100 miliónov dolárov a za prvé dva týždne sa predalo viac ako 700 000 nosičov so soundtrackom, ktorý vyhral okrem iného aj cenu Grammy. Uplynulo 30 rokov od vzniku tohoto fenoménu, ktorý ovplyvnil minimálne jednu generáciu divákov. Príbeh osemnásťročnej Alex Owensovej, ktorá cez deň pracuje ako zváračka a v noci sa venuje tomu, čo ju skutočne napĺňa, teda tancu, uchvátil celý svet a piesne ako napr. „What A Feeling“ či „Maniac“ sa nezmazateľne zapísali do dejín populárnej hudby.

Niet divu, že sa v roku 2008 rozhodol anglický producent David Ian preniesť tento romantický príbeh s atmosférou obľúbených 80-tych rokov na javisko. Tom Hedley a Robert Cary napísali podľa filmového scenára príbeh lásky, túžby a splnených snov a vznikla show, ktorá žala obrovský úspech v celej Británii a od roku 2013 aj na Broadwayi. Sme hrdí, že môžeme tento dych vyrážajúci a energiou nabitý titul plný energických choreografií predstaviť spolu s excelentným súborom Městského divadla Brno aj slovenskému divákovi.

Pozn: To všetko, prirodzene, so živým orchestrom. Tak, ako to má byť… J

208_019

 

POZOR: LIMITOVANÁ SÉRIA PREDSTAVENÍ! IBA 4 PREDSTAVENIA NA SLOVENSKU!

Miesto konania: Istropolis – Veľká sála, Trnavské mýto, Bratislava

Terminy konania:

19. novembra 2015 (štvrtok) o 19.00 hod
20. novembra 2015 (piatok) o 19.00 hod
21. novembra 2015 (sobota) o 14.00 a o 19.00 hod

Dĺžka predstavenia:       2 hodiny a 40 minút

Vstupenky: ticketportal www.istroproduction.sk