Jekyll a Hyde

Po Bedároch, Chicagu prináša produkčná spoločnosť Istro Production na Slovensko opäť jeden z najslávnejších muzikálových titulov v histórii. Diváci tak majú možnosť zhliadnuť ďalšiu zo série produkcií tzv. „kategórie A“ takpovediac „v plnej paráde“. So živým orchestrom, s vynikajúcim hereckým a speváckymi výkonmi, veľkolepou výpravou.

Jeden z najznámejších a najvzrušujúcejších príbehov – o Dr. Jekyllovi a Mr. Hydeovi burcuje mysle autorov, čitateľov i divákov po celom svete už od roku 1886, keď Robert Louis Stevenson publikoval svoju novelu. A niet divu. V geniálnej metafore vystihuje zápas dobra a zla, ktorý v každom z nás prebieha.

Muzikál skladateľa Franka Wildhorna a libretistu Leslie Bricusseho Jekyll a Hyde už slávil obrovské úspechy na Broadway, v Londýne a v mnohých, mnohých európskych štátoch. Strhujúci príbeh v ohromujúcich dekoráciách, výnimočné herecké a spevácke výkony (Dušan Vitázek bol ocenený za stvárnenie hlavnej roly muzikálu Cenou Thálie) v doprovode velkého živého orchestra – to všetko dáva divákovi mimoriadnu príležitosť uvidieť a počuť, skrátka ZAŽIŤ to najlepšie a najvýznamnejšie, čo svetové hudobné divadlo v súčasnosti ponúka.

 

POZOR: LIMITOVANÁ SÉRIA PREDSTAVENÍ! IBA 4 PREDSTAVENIA NA SLOVENSKU!

Miesto konania: Istropolis – Veľká sála, Trnavské mýto, Bratislava

Terminy konania: 5. marec 2014 (štvrtok) o 19.00 hod
6. marec 2014 (piatok) o 19.00 hod
7. marec 2014 (sobota) o 14.00 a o 19.00 hod
Dĺžka predstavenia: 2 hodiny a 40 minút